חברת THERAPiN הינה חברה ישראלית פרטית, הפועלת בשוק הקנאביס הרפואי המקומי והגלובלי.

החברה שמה לה למטרה לסייע למטופלים ולשפר את איכות חייהם על ידי שיווק של מגוון מוצרי קנאביס רפואי, העומדים בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר של איכות וניקיון, תוך שמירה על עקרונות ההדירות (חזרתיות של תכונות המוצר) ואספקה שוטפת לשמירת הרצף הטיפולי.

החברה מגדלת זני קנאביס ייחודיים במתקן INDOOR החדשני ביותר בישראל, תוך שימוש בטכנולוגיות ושיטות מדעיות של בקרה ושליטה על מחזור חיי הצמח. בנוסף, THERAPiN, שואפת לפעול בסטנדרטיים של חברת פרמצבטיקה ומיישמת תקני איכות מחמירים וקפדניים כנהוג בתעשייה זו.

חברת THERAPiN רואה את טובת המטופלים לנגד עיניה ותמשיך להשקיע במחקר ופיתוח של מוצרים וזני קנאביס חדשים אשר יספקו מענה מיטבי למגוון התוויות רפואיות קיימות וכאלו אשר אין להן מענה טיפולי כיום.

לרשות החברה עומדים כ-200 דונם המיועדים לגידול INDOOR  של קנאביס רפואי. בשלב ראשון הוקם מתקן גידול על שטח של 10 דונם העומד בתקני ה-GAP  הישראלי.

החזון

  • להיות חברת הקנאביס המובילה בעולם, עם מתקני גידול האינדור המתקדמים והייחודיים ביותר, המאפשרים את הסביבה והתנאים לגידול הקנאביס האיכותי, ההדיר והנקי ביותר בעולם.
  • לחקור ולפתח זני קנאביס ייחודיים שיאפשרו מענה וטיפול להתוויות רבות ומגוונות שיסייעו לשפר את חיי המטופלים מסביב לעולם.
  • להיות חברה גלובלית חדשנית ומובילה המשווקת מוצרים איכותיים שמקורם בחומרים פעילים מצמח הקנאביס.

הצוות המקצועי

הנהלת החברה והצוות המקצועי של THERAPiN כוללים אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים מתחומי הפרמצבטיקה, התפעול, ייצור, מחקר, פיתוח, שיווק, אגרונומים ומגדלים עתירי ניסיון בתחום הקנאביס הרפואי בשילוב מומחים ויועצים מתחומים רלוונטיים.

הניסיון, השאפתנות והמצוינות של כל אחד מאנשי הצוות, בשילוב הידע והבנה כי קנאביס רפואי איכותי, משפר לאין שיעור את איכות החיים של מטופלים, הם שהופכים אותם לצוות מוביל ומבטיח.

צוות ההנהלה

חברי דירקטוריון